Maak kennis met ons team van enthousiaste medewerkers.

Gerda Deekens

Founder gerda@socialhandprint.com

Silvia Oostwegel

Founder silvia@socialhandprint.com

Sébastian Duchène

Manager IT,Research en Development sebastian@socialhandprint.com

Marije Baas

Office Manager marije@maex.nl

Femke Lussing

Projectmanager Impulsen en Impactabonnementen femke.lussing@socialhandprint.com

Peter van der Hem

Impactmanager peter@socialhandprint.com

Paulina Kamphuis

Impactmedewerker paulina@socialhandprint.com

Leonard Sip

Manager Marketing en Communicatie leonard@socialhandprint.com

Toon van Marken

Projectmedewerker Social Impact toon@socialhandprint.com

Fleur Hagen

Projectmedewerker Social Impact fleur@socialhandprint.com

Jelmer Surewaard

Medewerker IT en data jelmer@socialhandprint.com

Willemijn Muntinga

Projectmedewerker Communicatie willemijn@socialhandprint.com

Koen Petit dit de la Roche

Stagiair Social Handprint koen@socialhandprint.com

Padmé Broekmans

Stagiair Impulsen padme@socialhandprint.com