Maak kennis met ons team van enthousiaste medewerkers.

Gerda Deekens

Founder gerda@maex.nl

Silvia Oostwegel

Founder silvia@maex.nl

Sébastian Duchène

Manager IT,Research en Development sebastian@socialhandprint.com

Marije Baas

Office Manager marije@maex.nl

Femke Lussing

Projectmanager Impulsen en Impactabonnementen femke.lussing@maex.nl

Peter van der Hem

Impactmanager peter@socialhandprint.com

Paulina Kamphuis

Impactmedewerker paulina@maex.nl

Mireille van Gorkum

Manager marketing en communicatie mireille@maex.nl

Toon van Marken

Stagiair Social Handprint toon@maex.nl

Fleur Hagen

Projectmedewerker Social Impact fleur@maex.nl

Lucas van Gorkum

Projectmedewerker Marketing en Communicatie lucas@maex.nl

Jelmer Surewaard

Medewerker IT en data jelmer@maex.nl

Willemijn Muntinga

Projectmedewerker communicatie willemijn@maex.nl

Koen Petit de la Roche

Stagiair Social Handprint koen@maex.nl

Padmé Broekmans

Stagiair Impulsen padme@maex.nl